OBHLIADKA 360 NIE JE SCI FI: Priestorová virtuálna pomoc pre každého

Všetko napreduje a mnohé služby sa digitalizujú, čo prácu uľahčuje, zrýchľuje a tým pádom aj zefektívni.  Tak, ako sa mnohé nápady z kníh Jules Verna stali skutočnosťou, tak aj obrazy zo scifi filmov sa premietajú do skutočného života. Aj keď zatiaľ nemáme lietajúce autá, ani stroj času, ani dvojníkov, ktorých by sme mohli posielať do sveta namiesto nás, tak na druhej strane virtuálna realita, realistické hry či mnohé komunikačné a vizuálne zázraky techniky už používame.

Predstavte si potenciálneho klienta, hosťa či záujemcu o kúpu nehnuteľnosti, ktorého dokážete vašimi priestormi previesť bez toho, aby tam fyzicky bol.

Pôsobivú 3D prezentáciu dokáže spustiť v mobile, tablete či počítači a z pohodlia domova sa môže prejsť po zvolenom objekte. Bez toho, aby niekam musel ísť osobne, získa predstavu o nehnuteľnosti, ktorú by chcel kúpiť alebo o podniku, ktorý by chcel navštíviť. Navyše, takto môže byť účastníkom prehliadky nonstop. Kedy sa mu zachce. A fyzicky sa dostaví až vtedy, keď má naozaj vážny záujem. Ušetrí tak čas či náklady na cestovné.

Ak máte záujem odlíšiť sa od ostatných a zviditeľniť svoju predajňu, prevádzku, podnik ale aj galériu, múzeum, školu, kanceláriu či úrad, ponúkame vám jedinečné riešenie. Virtuálnu prehliadku s fotografiami najvyššej kvality, pôdorys či promo video vrátane 3D pohľadu. Rovnakým spôsobom môžete zefektívniť a zjednodušiť obhliadky ponúkaných nehnuteľností a vítať už len vážnych záujemcov, ktorí budú mať jasnú predstavu o priestore a všetkých jeho zákutiach.

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *