EFEKTÍVNA 360 PROPAGÁCIA VAŠEJ PREVÁDZKY: Zákazníci a hostia k vám prídu na istotu

Určite to poznáte. Organizujete nejakú oslavu, posedenie, kultúrno – spoločenské podujatie, stretnutie zo strednej či nejaký seminár a zvažujete, v akých priestoroch to urobiť. Kde by to bolo najvhodnejšie čo sa týka veľkosti, riešenia priestorov, zariadenia, vybavenia, konceptu podniku, či už ide o bar, reštauráciu, hotel, kultúrny dom, športovú halu… . A aby ste získali predstavu o interiéri a polohe, musíte tam ísť osobne. Ak ovšem daná prevádzka nemá pomocou matterportu vypracovaný kompletný realistický náhľad interiéru, v ktorom sa môžete pohybovať akoby ste tam priamo boli. To vám významne ušetrí čas a môžete si vybrať z pohodlia domova.

Ak vlastníte nejakú prevádzku, podnik, obchod, bar, hotel, halu, tak určite chcete pritiahnuť čo najviac ľudí a aby sa k vám spokojní vracali. S matterportom si môžete v mnohých smeroch ušetriť čas, energiu a sklamanie, keď vaše priestory nebudú niekomu vyhovovať čo sa týka dispozície, veľkosti a vášho konceptu a nájde si radšej niečo iné. S virtuálnou prehliadkou prostredníctvom matterportu vám to nemusí prísť povedať osobne, pretože si to obzrie na obrazovke. To samozrejme platí aj opačne a potenciálny hosť či organizátor nejakého podujatia si môže na základe tohto riešenia vybrať práve vás a to bez toho aby ste mu museli všetky priestory ukázať osobne. Príde už na hotové a zjednáte už len cenu. Prostredníctvom virtuálnej 360 prehliadky totiž uvidí všetky miestnosti z akého uhla chce a môže sa po nich prechádzať, aj keď tam fyzicky nebude. Môže tým pádom vidieť veľkosť priestoru, zariadenie či pôdorys.

Všetko je to veľmi jednoduché a v dnešnej dobe, v ktorej sa digitalizuje všetko, čo sa digitalizovať dá, je to skvelé riešenie. Šetrí čas, energiu, nutnosť pohovorov a osobných prehliadok. Dáva ľuďom možnosť rozhodovať sa na diaľku, bez cestovania, bez zbytočných nákladov. A tak to má byť – rýchlosť, efektivita, pohodlie.

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *